Bilişim dünyasının farklı alanlarında deneyim kazanmış uzman bir ekip tarafından 2013 yılında hayata geçirilen yepyeni bir oluşumla karşınızdayız.

Yola çıkarken amacımız, işletmelerin bilişim dünyasındaki beklentilerini tek bir çatı altında bulabilecekleri bir organizasyona sahip olmaktı. Zira web dünyasında her şey öylesine hızlı gelişiyor ki işletmelerin bırakın bunları hayata geçirmesini, takip edebilmeleri bile bir hayli güç... Tam da bu nedenle işletmelerin pek çoğu, bu görevi profesyonel ellere bırakmayı tercih ediyor. Ancak bu kez de farklı hizmetlerin, farklı bilişim şirketlerinden alınması nedeniyle sürecin işleyişinde ya da müdahale gerektiren anlarda gereken hız ve performansa ulaşılamıyor.

İşte Burç Bilişim ekibini, geçmiş deneyimlerden edinilen bu bilgi bir araya getirdi. Her biri Danışmanlık, Web Tasarım, SEO Optimizasyon, Yazılım Uygulamaları ile Google ve Facebook Reklamları gibi farklı alanlardaki deneyimlerini aynı çatı altında sunmaya karar verdi.

Peki nasıl çalışıyoruz?

İşletmenizin ihtiyacını net bir şekilde belirlemek için önce sektör analiziyle işe koyuluyoruz. Sonrasında da sizin konumunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. Bu hedefe nasıl ulaşabileceğinizi gösteren size özel hazırladığımız yol haritasında hangi araçları, nasıl ve ne sıklıkta kullanacağımıza yer veriyoruz. Atılan her adımın ölçülebilir olmasına özellikle önem veriyoruz ki alınan sonuçların yaptığınız yatırıma değip değmediğini kendiniz görebilin. Bunu da elbette belli zaman aralıklarında periyodik olarak hazırlanan raporlarla belgeliyoruz.

Teknik ya da içerik kapsamında acil müdahale gerektiren durumlarda işletmenize gelerek ya da uzaktan erişim yoluyla talebinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Hıza verdiğimiz değer kadar kalite ve güvenliğe de benzer özeni gösteriyoruz. Farklı sektörlerden işletmelere verdiğimiz hizmet sayesinde empati yeteneğimizin geliştiğine inanıyor bunu size de ispatlamak istiyoruz...