Sizlere sunabileceğimiz sınırsız hizmetlerimizden başlıcalarını aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirisiniz.

SİGORTA ACENTELERİ WEB SAYFASI ÇALIŞMALARI

SİGORTA ACENTELERİ WEB SAYFASI ÇALIŞMALARI

Sizin de web sitesi paketleriyle hazırlanmış profesyonel bir web sayfanız olsun istemez misiniz? Hele bir de halihazırdaki web sayfanız, temel düzeydeyse... Madem öyle günümüz trendlerine uygun, SEO optimizasyonlu ve mobil cihazlara tam uyumlu web tanıtım sayfalarına geçmenin şimdi tam zamanı.

Nereden başlayacağınıza karar verirken 3 ana başlık altında topladığımız Web Sayfası Sigorta paketlerimizi incelemenizi öneririz. Farklı tasarım ve içerik seçeneklerine sahip olan bu paketleri ilgili sayfalardan inceleyerek çok daha kolay karar verebilirsiniz.

İÇERİK YÖNETİMİ

İÇERİK YÖNETİMİ

Web sayfası içerik yönetimi de firmanızın imajı adına özen göstermeniz gereken bir diğer önemli konudır. Çünkü web sayfanızı düzenli takip ederek ve güncelleyerek işletmenizin kapalı olduğu saatlerde bile size kazandırmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

EDİTORYAL DESTEK VE İÇERİK YÖNETİMİ

EDİTORYAL DESTEK VE İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik yönetimini, profesyonel site editörlerimize teslim ederek hedef kitlenizle doğru noktalarda çok daha kısa sürede buluşmanıza yardımcı olabiliriz.

BÜLTEN ÇALIŞMALARI

BÜLTEN ÇALIŞMALARI

Müşterilerinize veya hedef müşteri kitlenize firmanıza ait tanıtım mailleri, duyurular veya bilgilendirme notları gönderdiğinizde bunları göze hoş gelen mailing tasarımları şeklinde tasarlatarak göndermeniz karşı tarafta büyük etkiler oluşturacaktır.

TOPLU MAİL GÖNDERİMİ

TOPLU MAİL GÖNDERİMİ

Toplu mail, mesajların e-posta yoluyla doğrudan hedef kitleye gönderilmesidir. E-mail marketing’in markalara sunduğu en önemli avantajı ise düşük maliyetidir. Diğer reklam mecraları veya internet reklam uygulamalarıyla karşılaştırıldığında bu sistemin maliyeti neredeyse yok denecek kadar azdır.


Ayrıca bu uygulamanın geri dönüşleri de çok etkin bir şekilde raporlanabildiğinden elde edilen sonucu net bir şekilde görmek mümkündür. Peki nasıl? Mesela gerçekleştirilen bir e-mail marketing uygulamasında, kaç mesajın gönderildiğini, kaçının kullanıcılara başarıyla ulaştığını, kaçının kullanıcılar tarafından görüntülendiğini ve kaç kullanıcının linkleri takip ettiği gibi bilgileri hazırlayacağımız raporda görebilirsiniz.

WEB SAYFASI YEDEKLEME HİZMETİ

WEB SAYFASI YEDEKLEME HİZMETİ

Web sayfalarınızın istediğiniz zaman diliminde yedeğinin alınması tarafımızdan sağlanacaktır.

WEB HOSTİNG BARINDIRMA HİZMETİ

WEB HOSTİNG BARINDIRMA HİZMETİ

Web sayfalarının kendi serverımıza taşınması ve 1 (bir) yıl süreyle barındırma hizmetini içermektedir.

DESTEK VE BAKIM

DESTEK VE DANIŞMANLIK

Telefon ve mail yolu ile desteğin dışında uzaktan masaüstü bağlantısı yolu ile veya gereken durumlarda acil müdahale veya haftanın belirli gün veya saatlerinde yerinde destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bir şirket hakkında broşürden bilgi edinmek artık eskide kaldı. Bugün web siteleri, bloglar, Twitter ve Facebook gibi dijital ortamlar iletişimin vazgeçilmezi... Özellikle de sosyal medya (Facebook, Twitter, LinkedIn vs. gibi dijital paylaşım platformları), bilgi çağı insanının en çok kullandığı iletişim aracı...

İşte bu platformda size sunduğumuz hizmetler:

Stratejik Planlama

a. Sosyal medya entegrasyonunuz için önce sektörel bir araştırma yapıyor, sonra kurumunuzun konumlanmasına dair bir ön değerlendirme sunuyoruz.
b. Kurumunuza özel ve amaca yönelik sosyal medya stratejisini ve taktikleri hazırlıyoruz.
c. Sayfa içeriklerini belirliyoruz.
d. SEO çalışmasına uygun adımları tespit ediyoruz.
e. Başarıyı ölçme yöntemlerini netleştiriyoruz.

Uygulama

a. Onaylanan kurum sayfasının kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.
b. Plana uygun bir şekilde içerik yönetimine başlıyoruz.

İzleme

a. Kurumun sosyal ağ gelişimini, belirlenen zaman dilimlerine göre ve düzenli olarak takip ediyoruz.
b. Kurum ve personel itibarının korunması adına anahtar kelime kontrollerini yapıyoruz.

Raporlama

a. Gelişimi izliyor ve periyodik olarak raporluyoruz.
b. Fırsat ve potansiyel tehdit alanlarına dikkat çekiyoruz.

GOOGLE SEO OPTİMİZASYON

GOOGLE ADWORDS

Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir. Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir. Sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Reklam bütçenizi günlük/aylık limitlere bölerek, ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.